![133280](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/444202477-2168825590134021-9201440720141020895-n.jpg)
На Донеччині поліг Сергій Пойда з Міжгір'я
Сумна звістка знову сколихнула Міжгірську громаду: війна забрала життя ще одного Героя-земляка. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив голова громади Василь Щур.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/444202477-2168825590134021-9201440720141020895-n-731x1024.jpg)
Мужньо захищаючи суверенітет та незалежність Української держави від російського агресора, поблизу села Веселе, що на Донеччині, загинув міжгірець Пойда Сергій Михайлович, 1975 р.н.
З перших днів повномасштабного вторгнення росії Сергій добровольцем пішов захищати рідну землю від ворога. Служив навідником гірсько-штурмового відділення військової частини А3892. Під час ведення бойових дій зі збройними формуваннями російської федерації, захисник отримав важкі поранення, несумісні з життям.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися