132331
12:41 27.042024

У Патрульній поліції Закарпатської області створять новий відділ

Події 1035

В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція, темою якої стало створення в рамках управління нового відділу. Йшлося також про набір до патрульної поліції Закарпатської області. Патрульні розказали про умови вступу на службу в поліцію, про своїх колег патрульних поліцейських на війні та переваги роботи в системі органів внутрішніх справ.

  З вересня цього року у 20-ти школах Ужгорода працюватимуть патрульні нового підрозділу — «Служба освітньої безпеки». Його створення ініціювало керівництво Національної поліції. Зараз триває набір на 24 посади для укомплектування нового підрозділу. Про це розповів Валерій Найман, начальник управління патрульної поліції в Закарпатській області.

  «Основні напрямки роботу цього підрозділу: створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти з постійною присутністю поліцейського,  запобігання та виявлення обігу заборонених речовин (наркотичних, вибухонебезпечних), профілактика правопорушень у дитячому середовищі, недопущенні булінгу, введення пропускного режиму у школах, дотримання та реагування усіх учасників навчального процесу на сигнали повітряної тривоги та інші, – прокоментував Валерій Найман. – За школою закріплюється поліцейський, який там перебуватиме на постійній основі». Ернест Завадський, речник управління патрульної поліції в Закарпатській області також додав, що на постійній основі працює відділ зв’язків з громадськістю, інспектори відділу відвідують заклади освіти, проводять профілактичну роботу. « У нас функціонує клас безпеки, єдиний в Україні клас, де проводяться уроки щодо дотримання правил дорожнього руху.- каже Ернест Завадський. – Але зараз говоримо про розширення структури патрульної поліції».

   Крім того триває набір на службу в патрульну поліцію загалом: як працівників, що працюватимуть у батальйоні, так і в апараті управління патрульної поліції. Про вимоги детальніше розповіла Андріана Лебедєва, рекрутерка:  «Вимоги до кандидатів: вік від 18 років; громадянство України; повна загальна середня освіта;  володіння державною мовою; відсутність судимості; посвідчення водія категорії «В».

За словами Андріани Лебедєвої, натомість кандидати отримують можливість кар’єрного росту; стабільну заробітню плату  – станом на сьогодні це 29 тис грн, безкоштовне обслуговування в медичних закладах МВС;  щорічну відпустку тривалістю не менше 30 діб; грошову компенсацію на оздоровлення; можливість взяти житло в лізинг; компенсацію оренди житла. Наразі подано 58 заявок.

 Після подання документів кандидати проходять військово-лікарську комісію (близько 30 лікарів), тестування на логіку та знання законодавства, тест на фізичну підготовку ( біг на 100 м та 1 км. Для дівчат- віджимання). Якщо всі етапи успішні, кандидати проходять на співбесіду з поліцейською комісією. При позитивному рішенні направляються  в Академію патрульної поліції (Рівне, Київ) на 6-місячне навчання.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах