![132334](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439133371-828208126000089-6971649881838056605-n.jpg)
«Запобігти. Врятувати. Допомогти» відбулась на території трьох районів краю. Фото
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439133371-828208126000089-6971649881838056605-n.jpg)
Запобігали надзвичайним пригодам серед дітей, аби не довелось рятувати від небезпеки у майбутньому. Сьогодні відома усім дітям громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» відбулась на території трьох районів краю. На Мукачівщині пізнавальний захід пройшов у Ганьковицькій гімназії, на Хустщині – у Ільницькому закладі загальної середньої освіти, а на Тячівщині – на території Буштинського ліцею №2.
Хлопці і дівчата дізнались багато цікавого про «начиння» пожежного авто та розмір ємності його цистерни, показали як користуватися вогнегасником, продемонстрували тепловідбивний костюм та дозволили пустити воду із пожежного ствола. А найголовніше, наголосили на правилах пожежної безпеки – пояснили як діяти під час виникнення різних надзвичайних ситуацій.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439121714-828208192666749-242025276743765837-n.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439105215-828208112666757-345299819233793616-n.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439121714-828208192666749-242025276743765837-n-1.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439139803-828208096000092-8921770914438403164-n.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439195198-828208146000087-5654042555524474306-n.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439203242-828208119333423-9050714835399207596-n-1.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися