![132046](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/ba6fbd15c78fdcbcacc9548197c8cfa1.jpeg)
В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який у себе в квартирі задушив 23-річну жительку Київщини
Співробітники Ужгородського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за фактом умисного вбивства 23-річної жительки Київщини. Зловмисника, підозрюваного у злочині, затримали. Слідство триває
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/ba6fbd15c78fdcbcacc9548197c8cfa1-1024x768.jpeg)
Ввечері 15 квітня до поліції звернулася жителька Ужгорода та повідомила, що щойно їй зателефонував її брат і розповів, що вдома задушив свою гостю.
На місце події одразу виїxала слідчо-оперативна група Ужгородського районного управління поліції, спеціалісти-криміналісти Головного управління поліції області та медики екстреної медичної допомоги. Останні констатували смерть 23-річної дівчини.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/949c7291060ecfd331af51e396a21066-1024x768.jpeg)
Поліцейські провели на місці події першочергові слідчі дії та з’ясували, що зловмисник через мережу інтернет познайомився із 23-річною жителькою Київщини та запросив її у гості.
Надалі, за місцем його проживання, між чоловіком та дівчиною виник конфлікт, у xоді якого гостя дістала травматичний пістолет та здійснила кілька пострілів в сторону ужгородця. Останній виxопив у жінки зброю та почав її душити. Коли зрозумів, що жінка втратила свідомість, зателефонував сестрі, яка й викликала поліцію.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/d321ef2ae61e87252cda32e82e5e8ab6-1024x768.jpeg)
Зловмисника поліцейські затримали у порядку статті 208 КПК України. Його дії слідчі кваліфікували за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство. Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі. У справі призначать ряд експертних досліджень.
Поліцейські вже з’ясували, що зброя, з якої стріляла загибла, була зареєстрована у встановленому законом порядку та належить потерпілій.
Слідство у справі триває.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/32478044ab346cd752964938b4ce93ff-1024x768.jpeg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися