90051
11:47 20.042021

Неподалік Сторожниці контрабандисти намагалися переправити дроном сигарети до Словаччини

Події 2656

Сьогодні вночі прикордонники Чопського загону затримали малий літальний апарат, яким до Словаччини планували перемістити партію контрабандних сигарет.

Заходи щодо пошуку  безпілотника та осіб, причетних до протиправної діяльності, було проведено оперативними співробітниками Чопського загону за результатами попередньо отриманої інформації.

Так, у районі населеного пункту Сторожниця Ужгородського району прикордонники виявили двох осіб, які намагалися запустити дрон з прикріпленими до нього тютюновими виробами. Також неподалік виявили пульт управління для запуску безпілотника та ноутбук.

У ході подальших заходів силами оперативно-розшукових підрозділів в кущах за 1000 метрів від місця затримання дрона знайшли легковий автомобіль марки «BMW».

На місце події викликали співробітників Нацполіції. З метою проведення слідчих дій ними було вилучено безпілотник, сигарети марки «Jing Ling» та інші предмети, виявлені прикордонниками. Чоловіків, що здійснювали запуск літального апарата, запросили до районного відділку поліції для відібрання пояснень та складання адміністративно-процесуальних документів, повідомляє пресслужба Чопського прикордонного загону.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне