52181
16:12 6.032019

Двоє турків намагалися незаконно перетнути кордон на Закарпатті

Події 2829

Порушників, які намагалися уникнути паспортного контролю, затримали сьогодні вранці прикордонники Мукачівського загону.

У пункті пропуску «Лужанка», прикордонний наряд помітив двох чоловіків, які крадькома намагались обійти кабіну паспортного не надавши жодних документів для перевірки.

Правоохоронці одразу затримали порушників, ними виявилися громадяни Туреччини 26 та 30 років. В подальшому стало відомо, що іноземці мали при собі паспортні документи, а от необхідних віз для відвідування Угорщини у них не було, тому і вирішили непомітно перетнути кордон.

Тепер на іноземців чекає відповідальність, передбачена ч.2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону», інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини