41153
18:58 25.072018

Водолази ДСНС відшукали тіло дитини, що потонула в с. Лазещина Рахівського району

Події 2714

Близько 13:00 25 липня, в ході проведення пошукових робіт на річці Лазещина у Рахівському районі, фахівці водолазно-рятувального відділення м. Хуст відшукали тіло трирічної дитини, яка потонула напередодні, 24 липня.

IMG_4815Рятувальники спільно з родичами та місцевим населенням проводили  зовнішній огляд берегової зони та акваторії річки. Також здійснювалося підводне обстеження шляхом занурення. Тіло було знайдено на відстані близьк о 2 км від того місця, де її востаннє бачили. Обставини трагічного випадку з’ясовують правоохоронні органи.

У ДСНС України у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини