08:32 2.062026
За місяць на Закарпатті розшукали 52 водіїв-втікачів після ДТП
Події
644
За минулий місяць поліцейські Закарпатської області розшукали 52 водіїв, які залишили місце ДТП!

Пам’ятайте, що за залишення місця дорожньо-транспортної пригоди передбачена адміністративна відповідальність.
Штраф за таке порушення становить 3400 гривень.
Водії, будьте відповідальними!
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
До 200 тис. грн на власну справу: на Закарпатті з 1 липня стартує конкурс для підприємців-початківців
21:08
Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з початку року отримав 91 роботодавець області
20:02
До уваги водіїв та пішоходів, які перетинають залізничні переїзди та залізничні колії!
19:05
В Іршаві розповіли про цифрову безбар’єрність та сучасні електронні сервіси ДПС
18:49
На Закарпатті поліція викрила схему продажу автомобілів, ввезених в Україну як гуманітарна допомога – затримано підприємця
17:49
Імпорт автомобілів у зоні діяльності Закарпатської митниці – основний бюджетоформуючий товар
17:28
«Естетика флори»: виставка ботанічної ілюстрації
17:21
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
17:11
«Еко-місто майбутнього очима дітей»: в Ужгороді відбулося екологічне свято
16:57
В Ужгороді попрощалися із Іваном Бабукою
16:51
Всі новини
Головне
Публікації
В Ужгороді відкрили новий сезон пляжного волейболу
16:40
В Ужгороді провели дитячі змагання з пляжного гандболу
17:35
Чемпіонат Закарпаття з футболу: «Севлюш» забезпечив собі чемпіонство, а боротьба за «срібло» та «бронзу» ще триває
15:42
Ремесла, що об’єднують громади та зберігають традиції на Закарпатті
17:11
Все для літа. Що купують краяни і скільки за це платять
13:46
Всі Публікації
Фото
Відео