153871
08:32 2.062026

За місяць на Закарпатті розшукали 52 водіїв-втікачів після ДТП

Події 644

За минулий місяць поліцейські Закарпатської області розшукали 52 водіїв, які залишили місце ДТП!

Пам’ятайте, що за залишення місця дорожньо-транспортної пригоди передбачена адміністративна відповідальність.

Штраф за таке порушення становить 3400 гривень.

Водії, будьте відповідальними!

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
До 200 тис. грн на власну справу: на Закарпатті з 1 липня стартує конкурс для підприємців-початківців
21:08
Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з початку року отримав 91 роботодавець області
20:02
До уваги водіїв та пішоходів, які перетинають залізничні переїзди та залізничні колії!
19:05
В Іршаві розповіли про цифрову безбар’єрність та сучасні електронні сервіси ДПС
18:49
На Закарпатті поліція викрила схему продажу автомобілів, ввезених в Україну як гуманітарна допомога – затримано підприємця
17:49
Імпорт автомобілів у зоні діяльності Закарпатської митниці – основний бюджетоформуючий товар
17:28
«Естетика флори»: виставка ботанічної ілюстрації
17:21
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
17:11
«Еко-місто майбутнього очима дітей»: в Ужгороді відбулося екологічне свято
16:57
В Ужгороді попрощалися із Іваном Бабукою
16:51
Всі новини