На Закарпатті триває боротьба з незаконним обігом наркотичних речовин
На Закарпатті провели нараду з керівництвом ГУНП та патрульної поліції у Закарпатській області, Управління боротьби з наркозлочинністю. Підбили підсумки роботи правоохоронців, обговорили напрями співпраці та підтримки фахівців, які щодня борються із поширенням наркотиків на території області.

Якісно організована робота дає вагомі результати. За останні 3 роки правоохоронці ліквідували 5 організованих злочинних груп та 2 організації, які існували понад 10 років кожна, знешкодили 4 нарколабораторії, перекрили 7 міжнародних каналів постачання наркотиків з країн ЄС. Лише за останній рік на території краю виявили 17 наркопритонів, затримали 100 осіб, які збували шкідливі речовини.
Це – далеко неповний перелік досягнень управління.
Окрім оперативної, правоохоронці проводять профілактичну роботу. Вживання, поширення, виготовлення наркотичних речовин – це не тільки кримінальна відповідальність, це і згубна дія на організм, руйнація суспільного, особистого життя і вплив на безпекову ситуацію на Закарпатті загалом. Докладаємо максимум зусиль, щоб зменшити поширення цього явища на території області.
Щоб підтримати оперативну роботу правоохоронців, допомогти їм виявляти наркозлочини ефективніше і швидше, будемо спрямовувати кошти з обласного бюджету для покращення матеріально-технічного забезпечення.
Про це повідомляє Мирослав Білецький, голова Закарпатської ОВА.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися