147006
16:46 3.092025

Рятувальники та місцева пожежна команда Королева загасили пожежу в житловому будинку

Події 2339

02 вересня о 11:46 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку на вулиці Довгій у селищі Королево Берегівського району. Про загорання сповістили місцеві мешканці.

На місце події виїхали рятувальники 18-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Виноградів та бійці місцевої пожежної команди селища Королево. По прибуттю вони виявили палаючий двоповерховий будинок, при вході до якого стояв газовий балон. Фахівці винесли його на подвір’я.

Вогнеборці локалізували пожежу о 12:14, а повністю ліквідували – о 12:29 на площі 25 кв. м. Полум’я поширилось на перший і другий поверхи, пошкодивши перекриття та речі домашнього вжитку.

Причину пожежі та завдані збитки з’ясовують правоохоронці.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
17:58
У Сваляві платникам роз’яснили можливості Електронного кабінету ДПС
17:40
Майже рік вважався зниклим безвісти: Ужгород сьогодні прощався із захисником, 52-річним солдатом Володимиром Тарапатою
17:35
Як отримати офіцерське звання під час мобілізації: роз'яснення Міноборони
17:18
У Королеві горів гараж
15:41
На Закарпатті патрульні виявили недоліки під час весняного комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі
15:26
Три роки вважався зниклим безвісти: у Мукачеві прощалися з Героєм Юрієм Шепою
15:11
На Тячівщині горіла надвірна споруда, будинок поруч вдалося врятувати
14:55
На Ужгородщині біля магазину загорівся легковик
14:40
В Ужгороді відбувся круглий стіл щодо захисту прав біженців та осіб без громадянства
14:25
Всі новини