147003
16:31 3.092025

На Закарпатті викрито схему у місцевій лікарні щодо незаконного продовження групи інвалідності призовникам

Події 23337

За даними слідства, завідувачка поліклінічного відділення районної лікарні та лікар-невролог, які на той час були головою та членом ЛКК, налагодили корупційну систему отримання коштів від закарпатців за видачу направлень до МСЕК для продовження груп інвалідності.

Правоохоронцями задокументовано факти отримання медиками 1900 доларів США неправомірних вигод від шести закарпатців. Суми коливались від 100 до 800 дол США. За ці кошти медики видавали направлення на огляд та обстеження для проходження МСЕК для продовження групи інвалідності.

У залежності від скоєного лікарям інкриміновано одержання неправомірної вигоди службовою особою, а також одержання вигоди, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, повторно (ч. ч. 1, 3 ст. 368 КК України).

Ще шести закарпатцям повідомлено про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України).

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів усім восьми підозрюваним у цій схемі. Стосовно медиків прокуратура клопотатиме про їх тримання під вартою, усім іншим – про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

За процесуального керівництва Хустського окружної прокуратури подальше досудове розслідування здійснює Хустське РУП ГУНП у Закарпатській області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Берегові стартував Різдвяний Festival Берегове
08:30
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Всі новини
Головне