138050
13:52 24.102024

В Мукачеві завдяки свідомим громадянам, виявили нетверезого водія

Події 1815

Подія трапилась учора, блиьзко 23-ї години, на вулиці Франка, в Мукачеві. До нас звернулись громадяни та повідомили, що водії авто Audi порушує ПДР.

Ми негайно відреагували на звернення, розшукали та зупинили автомобіль.

Під час спілкування з керманичем патрульні помітили ознаки наркотичного сп’яніння,тому одразу запропонували пройти огляд у лікаря-нарколога, однак чоловік від освідування відмовився.

На порушника скллали ряд адміністративних матеріалів, а саме за ч. 1 ст. 130 (Керування рарнспортним засбом у стані сп’яніння) та ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП.

Водії, керування у стані сп’яніння може мати фатальні наслідки!

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Антоній Емере – лідер ФК «Ужгород» за системою «гол+пас»
11:49
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
В ужгородських гандболісток попереду важливі матчі
10:28
Мукачево прощатиметься із загиблим Героєм
10:07
Стало відомо про загибель на Донеччині мешканця Виноградова
09:45
На Закарпатті зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
09:22
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Всі новини