![133489](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/070620241717754399.jpeg)
В Ужгороді затримали громадянина, який мав із собою, імовірно, гранату
Учора ввечері, близько 21-ї години, під час патрулювання Ужгородом, поліцейські помітили підозрілого чоловіка. Громадянин, побачивши ТОРівців, намагався уникнути зустрічі з ними та занервував.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/440202373-849295547232175-7427788224580250142-n-768x1024.jpg)
Поліцейські провели поверхневу перевірку, під час якої у чоловіка виявили предмет, зовні схожий на гранату. Пояснити її походження та мету зберігання чоловік не зміг. Оскільки у його діях вбачалися ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 236 ККУ, на місце події викликали слідчо-оперативну групу.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/070620241717754399.jpeg)
Пам’ятайте, що без відповідних дозвільних документів за носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної зброї передбачена кримінальна відповідальність.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/447503160-849295567232173-6196385027936389716-n-1024x767.jpg)
Про це повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися