![133238](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/9343e2b9e0ac24eaadae36d7301f81cd.jpg)
У Сваляві затримали підозрюваного у збуті боєприпасів: вилучено бойову гранату та набої
Незаконну діяльність зловмисника викрили оперативники поліції Сваляви. Фігуранта затримали та помістили в ізолятор тимчасового тримання. Йому загрожує до 7 років ув’язнення
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/9343e2b9e0ac24eaadae36d7301f81cd.jpg)
За оперативною інформацією співробітників кримінальної поліції Відділення поліції №1 Мукачівського РУП було припинено збут нелегальних боєприпасів у районі.
Поліцейські встановили час та місце назначеної фігурантом зустрічі з клієнтом, під час якої мала відбутися передача «товару». В результаті, вчора, 28 травня, на «гарячому» оперативники затримали 47-річного збувача.
З місця події слідчі вилучили гранату Ф-1 із запалом, 44 набої до автоматичної зброї та грошові кошти, які зловмисник отримав як плату за товар.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/3c8bbb337bb8116f8d58ca66c693d68c-768x1024.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/d3d9446802a44259755d38e6d163e820.jpg)
Підозрюваного, відповідно до статті 208 КПК України, помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Затриманому загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися