![133235](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240528-192233-kopiiajpg.webp)
Два житлові будинки вціліли завдяки діям рятувальників під час пожежі на Берегівщині
28 травня о 18:09 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на території приватного обійстя, що знаходиться на вул. Молодіжній у селищі Вилок Берегівського району. Дзвонили мешканці тієї ж вулиці, що проїжджали повз місце події. Як з’ясувалося, вогонь охопив літню кухню і вже загрожував перекинутися на сусідський житловий будинок.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240528-192233-kopiiajpg-1024x768.webp)
Власник господарства, 66-річний пенсіонер, саме відійшов у справах. Він розповів, що перед цим варив у літній кухні на печі їжу для худоби та залишив процес без нагляду. Рятувальники державних пожежно-рятувальних підрозділів смт Вилок та м. Виноградів, які прибули за викликом, о 18:37 локалізували загорання й не допустили знищення двох розташованих поруч помешкань. Остаточно пожежу на площі 30 кв.м ліквідували о 19:28. Полум’я знищило перекриття та покрівлю літньої кухні й речі, що знаходилися всередині.
Наразі правоохоронні органи встановлюють причину виникнення пожежі та суму завданих збитків.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися