132987
09:16 21.052024

До Євросоюзу киянин намагався незаконно завезти 80 тисяч євро

Події 779

20 травня на митному посту «Вилок», що на кордоні з Угорщиною, закарпатські митники запобігли незаконному переміщенню значної суми валютних готівкових коштів.

Їх намагався перемістити через кордон без декларування у «зеленому коридорі» 38-річний житель Київщини. Прямуючи на автомобілі марки «Peugeot» моделі «407 SW» до Євросоюзу, під час проходження митного контролю чоловік разом з жінкою запевняв, що дотримується вітчизняного законодавства. Але проведена перевірка салону автомобіля вказала на порушення митних правил за ч.1 статті 471 Митного кодексу України.

Так, в одній із дорожніх сумок серед особистих речей митники виявили не заявлені ані письмово, ані усно 80 тисяч євро. При цьому громадяни повідомили, що мають лише по 10 тисяч євро.

Будь-які документи, що підтверджують зняття готівки з рахунків банків, співвітчизники при собі не мали. Наразі їм повернули дозволену митним законодавством для переміщення через кордон валюту – по 10 тис євро, решта, що за курсом НБУ становить понад 3,4 млн.грн., вилучено.

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах