![132380](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1710178554-1469193651-13710024-1077110132375522-2760387493318347889-n.jpg)
Поліція Міжгір’я завершила розслідування за фактом убивства собаки у Пилипці: обвинувачений постане перед судом
Слідчі Відділення поліції № 2 Хустського районного управління поліції завершили досудове розслідування у справі щодо жорстокого поводження із твариною, внаслідок чого вона померла. Обвинувальний акт вже скеровано до суду. За скоєне фігуранту загрожує до 3 років обмеження волі.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1710178554-1469193651-13710024-1077110132375522-2760387493318347889-n.jpg)
11 березня співробітники поліції зафіксували факт жорстокого поводження із твариною у селі Пилипець Хустського району.
Працівники слідчо-оперативної групи місцевого відділення поліції, які прибули на місце події, з`ясували, що 80-річний місцевий житель посеред дня вистрілив у собаку, внаслідок чого тварина загинула на місці.
Знаряддя вчинення злочину, а саме зброю, з якої чоловік здійснив постріл, поліцейські вилучили.
За фактом жорстокого поводження, що призвело до загибелі тварини слідчі внесли відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України. У справі було проведено всі необхідні слідчі дії та, як результат, сформовано обвинувальний акт, який разом з матеріалами кримінального провадження вже скерували до суду.
Відповідно до санкції інкримінованої статті обвинуваченому загрожує обмеження волі на строк до 3 років.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися