![132115](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439019323-761183756192056-9097484527612767842-n.jpg)
На кордоні зі Словаччиною затримали розшукувану поліцією крадійку
У пункті пропуску «Малий Березний» прикордонники Чопського загону виявили громадянку України, яка перебувала у розшуку за підозрою у скоєнні декількох злочинів.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439019323-761183756192056-9097484527612767842-n-1024x740.jpg)
25-річну жінку затримали під час прибуття в Україну. У ході перевірки паспортного документа, який вона надала на паспортний контроль, відбулося спрацювання відомчої бази даних. Правоохоронці встановили, що українку розшукують за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень за ст.185 ККУ «Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб» та ч. 1 ст. 357 ККУ «Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства та зловживанням службовим становищ».
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/439051293-761183779525387-4981353470472915375-n.jpg)
Рішенням суду їй було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, однак на той час жінка перебувала за кордоном.
Розшукувану затримали у порядку ст.208 КПК України. По завершенні першочергових заходів її передали відповідним правоохоронним органам.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися