![132072](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/2jpg-4.webp)
Загоряння двох надвірних споруд ліквідували мукачівські рятувальники
15 квітня о 10:19 до Служби порятунку надійшов виклик про загоряння надвірної споруди в с. Бобовище Мукачівського району. Осередком пожежі став гараж в якому зберігалися паливно-мастильні матеріали, тож вогонь швидко поширився по споруді. Вогонь помітили сусіди, які і зателефонували на 101. До місця виклику направлено рятувальників 9-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево. Об 11:12 пожежу на площі 70 кв.м локалізовано та через пів години ліквідовано. Врятовано сусідський будинок.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/2jpg-4-1024x578.webp)
Цього ж дня о 17:41 надійшло сповіщення про загоряння ще однієї надвірної споруди в м. Мукачево. Вже через сім хвилин на місці надзвичайної події працювали рятувальники 10-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево. О 18:02 спільними зусиллями пожежу було ліквідовано.
Причини пожеж та збитки встановлюються.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/11jpg.webp)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися