![132062](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/111.webp)
На Берегівщині горів житловий будинок
16 квітня о 01:44 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку, розташованому на вул. Хутір у с. Дюла Берегівського району. Про задимлення в кухні на першому поверсі двоповерхової оселі телефоном 101 сповістив батько власниці, який проживає у сусідньому селі, позаяк жінка в шоковому стані після виявлення загоряння зателефонувала саме йому.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/111-1024x683.webp)
Поки до місця виклику прямували бійці державних пожежно-рятувальних підрозділів м. Виноградів і с. Вилок та вогнеборці місцевої пожежної команди с. Неветленфолу, господарка з двома дітьми вибралися на подвір’я. Далі рятувальники о 02:24 локалізували загорання на площі 4 кв.м та о 02:46 повністю його ліквідували. Вогонь встиг знищити електропобутові прилади та кухонні меблі, пошкодити вікно, двері, закоптити суміжні кімнати.
Наразі правоохоронні органи встановлюють причину виникнення пожежі та суму завданих збитків.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/12-1024x683.webp)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися