![132030](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/b073b212e897fc57357cd0995ffd5d97.jpg)
В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який посеред вулиці пограбував чоловіка
Співробітники Ужгородського районного управління поліції затримали 24-річного раніше судимого місцевого мешканця, який посеред вулиці пограбував чоловіка та втік. Фігуранта помістили до ізолятора тимчасового тримання.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/fb3b96f6a8fd533c2257468684477fe7-870x1024.jpg)
14 квітня, близько 2-ї години ночі, до поліції звернувся 47-річний житель села Худльово та розповів, що декілька хвилин тому його посеред вулиці пограбував невідомий чоловік.
На місце події одразу ж виїхала слідчо-оперативна група Ужгородського районного управління поліції. Правоохоронці опитали потерпілого та з’ясували, що подія трапилася на проспекті Свободи. Зловмисник вирвав у потерпілого з рук мобільний телефон та втік.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/b073b212e897fc57357cd0995ffd5d97-1024x783.jpg)
Поліцейські провели ряд заходів та встановили особу, причетну до пограбування. Ним виявився 24-річний раніше судимий за майнові злочини мешканець села Сюрте. Його затримали на залізничному вокзалі в Ужгороді. У фігуранта слідчі вилучили мобільний телефон, викрадений у потерпілого.
Зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж, вчинений в умовах воєнного стану.
Телефон буде повернуто власнику. Слідство у справі триває.
Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися