![131973](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/434452432-446057017978963-3648744699724228488-n.jpg)
На війні поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
Буштинську громаду Чергова сумна звістка. Внаслідок ворожого обстрілу, виконуючи бойове завдання, поблизу села Токарівка Херсонського району Херсонської області, 9 квітня 2024 року загинув Лях Віталій Іванович, 23 серпня 1988 року народження.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/434452432-446057017978963-3648744699724228488-n.jpg)
Народився у селі Чумальово. Навчався у Чумалівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну був мобілізований 18.07.2022 року на посаду водія 2 мінометного розрахунку мінометного взводу роти вогневої підтримки. За мужність і героїзм під час виконання бойових завдань був нагороджений нагрудним знаком «Золотий хрест».
Завтра, 12 квітня 2024 року, жителі громади зустрічатимуть траурний кортеж з боку Рахова, у Білій Церкві, о 10:00.
Кортеж із загиблим воїном буде рухатись у напрямку міста Тячів, звідки поїде до рідної домівки через Буштинську громаду у село Чумальово ( про точний час буде повідомлено додатково).
Усіх жителів громади, а саме сіл Буштино, Вонігово, Теребля, Дулово, Чумальово, просять вийти та провести Героя у останню дорогу, створивши «живий коридор».
Чин похорону відбудеться 13 квітня 2024 року в селі Чумальово.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися