![131970](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/437408188-850537343776380-4542257569126267407-n.jpg)
Вчиняв психологічне насильство та погрожував розправою: у Берегові поліція повідомили про підозру сімейному кривднику
Закарпатська поліція продовжує роботу за напрямом протидії домашньому насильству. Так, у Берегові слідчі повідомили про підозру 35-річному жителю міста, якого раніше вже притягали до адміністративної відповідальності за домашнє насильство відносно колишньої дружини.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/437408188-850537343776380-4542257569126267407-n-1024x768.jpg)
Коли вчергове чоловік почав нецензурно висловлюватися на адресу жінки та погрожував їй фізичною розправою, поліцейські за заявою потерпілої відкрили кримінальне провадження за статтею 126-1 Кримінального кодексу України, тобто домашнє насильство.
Зібравши доказову базу у справі слідчі Берегівського районного відділу поліції повідомили порушнику про підозру, а суд обрав відносно нього обмежувальні заходи.
Згідно з рішенням, кривднику заборонено перебувати в місці спільного проживання з постраждалою та наближатися на визначену відстань до її місця проживання.
Крім цього, на фігуранта покладені обов’язки прибувати до слідчого, прокурора та суду за першою вимогою; не відлучатися за межі Берегівського району без дозволу слідчого, прокурора чи суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання.
За вчинення психологічного насильства підозрюваному загрожує до 2 років увʼязнення. Найближчим часом матеріали справи буде скеровано для судового розгляду.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися