![131670](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/8176c5ab5f62195dc60b8f52d613d853.jpg)
Поліція Берегова вилучила у сімейного кривдника боєприпаси
У Берегівському районі співробітники поліції вилучили у місцевого мешканця дві гранати та набої. За фактом незаконного поводження з бойовими припасами зловмиснику повідомили про підозру. Слідство у справі триває
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/8176c5ab5f62195dc60b8f52d613d853-1024x667.jpg)
Нещодавно до поліції звернулася 43-річна жителька села Береги Берегівського району та повідомила, що чоловік вчиняє відносно неї домашнє насильство.
За викликом виїжджав поліцейський офіцер громади та слідчо-оперативна група Берегівського районного відділу поліції. У ході опрацювання виклику співробітники поліції виявили у порушника дві бойові гранати, запали до них та 15 набоїв до автоматичної зброї.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/c686519e0161f938636472e37ec5e56b-1024x768.jpg)
Для вилучення боєприпасів на місце події прибула вибухотехнічну службу.
Поліцейські встановили, що фігурант перебував у стані спʼяніння — у крові виявили 1,9 проміле алкоголю.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/ede8d246fa8d8a7f34ef9fe36da94f6d-1024x682.jpg)
Кривдника притягнули до відповідальності за вчинення домашнього насильства та склали на нього адміністративний протокол за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП. Окрім цього, за фактом незаконного поводження з бойовими припасами, слідчі повідомили чоловікові про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Найближчим часом матеріали справи буде скеровано для судового розгляду.
З потерпілою та родиною продовжить працювати поліцейський офіцер громади.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися