![131663](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/325c89d2a520953687ecd857725b2ebf.jpg)
На Ужгородщині затримали підозрюваного у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому
Співробітники Відділу поліції № 1 Ужгородського районного управління поліції затримали 18-річного зловмисника, який ножем наніс тяжкі тілесні ушкодження потерпілому. Підозрюваного помістили в ізолятор тимчасового тримання. За даним фактом відкрито кримінальне провадження та триває розслідування
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/325c89d2a520953687ecd857725b2ebf-1024x768.jpg)
Днями на лінію «102» надійшло повідомлення від медиків Ужгородської лікарні про госпіталізацію 24-річного чоловіка з численними ножовими пораненнями.
Працівники поліції провели ряд заходів для встановлення обставин за яких було травмовано потерпілого. Для цього на місці події працювали спеціалісти-криміналісти відділу криміналістичного забезпечення, слідчо-оперативна група та кінологічна служба Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/419242886-812581777562724-4512042614290422815-1-1.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/a9d38a603ce1a6ad9e613ab03350509d-1024x768.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/bbee4adc224cd0e3ac657325e9d9cdae-1024x768.jpg)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/df9018d42ab1616f6c60c25522a90819-1024x711.jpg)
В результаті стало відомо, що під час спільного відпочинку між 24-річним жителем села Тисаагтелек Ужгородського району та 18-річним уродженцем села Серне Мукачівського району виникла словесна перепалка. У ході загострення конфлікту, останній заподіяв знайомому кілька ножових поранень – 6 колотих та 1 проникаюче. Знаряддя злочину фігурант викинув неподалік місця події, після чого втік та переховувався.
Оперативники кримінальної поліції швидко розшукали та затримали підозрюваного. Його помістили до ізолятора тимчасового тримання в порядку статті 208 КПК України.
Речовий доказ – ніж, розшукали та вилучили.
Слідчі Відділу поліції № 1 Ужгородського районного управління поліції проводять за даним фактом досудове розслідування за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України. За скоєне затриманому загрожує до 8 років позбавлення волі.
Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися