![131551](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/3jpg-1.webp)
На території Чопської лікарні сталася пожежа
27 березня о 23:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на території Чопської міської лікарні Ужгородського району. Загоряння надвірної споруди на території медичного закладу помітив автомобіліст, котрий проїжджав поряд.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/1jpg-1.webp)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/2jpg-1-1024x768.webp)
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/3jpg-1-1024x768.webp)
Вже через 4 хвилини на місці надзвичайної події працювали рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Чоп. Поширення вогню на площі 20 кв. м було стримано о 23:54 та через 19 хвилин повністю ліквідовано. Споруду врятовано, але вогонь встиг знищити: двері, вікно, медичний інструмент, що підлягав утилізації.
Причина пожежі встановлюється.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися