![131386](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/9bb3afe-pozhezha-1.jpeg)
Пожежа в Ужгороді. Вогнеборці вчасно ліквідували загоряння
21 березня о 19:17 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в споруді пристосованій до житла. Надзвичайна подія трапилася в м. Ужгород на вул. Пирогова. Імовірно, причиною пожежі стала саморобна піч, з якої вогонь поширився на стелю та внутрішню частину споруди.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/9bb3afe-pozhezha-1.jpeg)
До місця виклику прибули рятувальники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород у складі 11 чоловік та 2 одиниць спецтранспорту. Загрозу на площі 70 кв. м локалізовано о 19:34 та через 13 хвилин ліквідовано. Вогонь пошкодив споруду: вікна та двері, перекриття, речі домашнього вжитку. Попри щільну забудову, вогнеборці не дали можливості поширенню полум’я.
Причина пожежі встановлюється правоохоронними органами.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися