130011
15:01 12.022024

На Ужгородщині поблизу Глибокого сталася смертельна ДТП

Події 3873

Співробітники відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції встановлюють обставини автопригоди, яка сталася на трасі М-06 неподалік села Глибоке. Внаслідок аварії одна людина загинула, ще двох з травмами різного ступеня важкості госпіталізували.

12 лютого близько 8-ї ранку до поліції надійшло повідомлення про ДТП із травмованими на трасі М-06 неподалік села Глибоке Ужгородського району.

На місце події одразу ж виїхали співробітники відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції. Правоохоронці провели першочергові слідчі дії та з’ясували попередні обставини аварії. Встановлено, що 38-річний водій “Volkswagen”, рухаючись трасою М-06 в напрямку міста Ужгород, біля села Глибоке виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з позашляховиком “Jeep”, який рухався назустріч.

Внаслідок зіткнення обидва водії та пасажир “Volkswagen” отримали травми різного ступеня важкості і їх госпіталізували до лікарні. Водій легкової автівки, від отриманих травм, у медзакладі помер.

Наразі вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Стало відомо про загибель на Донеччині мешканця Виноградова
09:45
На Закарпатті зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
09:22
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
У центрі Ужгорода сталася пожежа: загинула жінка
16:52
У Хустській громаді оголосили онлайн-конкурс різдвяного мистецтва «Різдвяна мелодія незламності – 2025»
16:36
У Виноградові вручено державні нагороди (посмертно) сім’ям загиблих Захисників
16:14
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
Всі новини