![130004](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/fb-img-1707738381727.jpg)
На Закарпатті ліквідують наслідки негоди
Закарпаття помалу оговтується від наслідків негоди. Станом на 11:00 12 лютого залишаються підтопленими 13 дворогосподарств та 350 Га сільгоспугідь.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/fb-img-1707738381727-1024x768.jpg)
З 8-ми придворових територій вода зійшла самопливом, а там, де була потрібна допомога рятувальників – вони здійснювали відкачку води.
Проїзд автодорогою місцевого значення між селами В. Ком’яти-Шаланки Берегіського району досі перекрито, об’їзд водної перешкоди здійснюється через смт Вилок. Також через перелив паводкових вод ускладнено рух атотранспорту між селами Тисаагтелек – Малі Геєвці Ужгородського району. Через підняття рівнів води пошкоджено лівосторонній вал дамби через що у с. В. Ком’яти підтопило 15 присадибних ділянок площею 6 Га.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/fb-img-1707738397001-1024x768.jpg)
Наразі рятувальники працюють у с. Кам’яниця, Ужгородського району, де паводковою хвилею та деревиною, яку нанесло течією було пошкоджено пішохідний підвісний міст через р. Уж. Залучено рятувальників та водолазів Аварійно-рятувального загону спецпризначення.
Крім того, газова служба наразі активно працює над відновленням газопостачання мешканцям населених пунктів Тячівського району. Через підняття рівнів води та падіння дерева на газові труби високого тиску у с. Терново та смт Тересва 9 населених пунктів повністю та один частково залишились без газу.
Про це інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися