![127198](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/18e3b12786888d478f5d722b1db19ffc.jpg)
На Тячівщині у місцевого жителя вилучили 3 кг марихуани
Співробітники Тячівського районного відділу поліції вилучили у місцевого жителя 3 кг наркотику рослинного походження. Слідчі вилучили речові докази та скерують експертам для дослідження. За фактом відкрито кримінальне провадження.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/f4efc9c6c291a60176311c9a2aaa51a3.jpg)
Вчора, 13 листопада, під час виїзду за викликом співробітники групи реагування патрульної поліції Тячівського районного відділу виявили в помешканні 29-річного чоловіка з Буштина пакунки з наркотичними речовинами рослинного походження.
Марихуана була розфасована у різного розміру пакети. Її загальна вага склала орієнтовно 3кг.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/4a9b01b857544a565ec67808ae5e8019-765x1024.jpg)
Окрім цього, у фігуранта поліцейські виявили спеціально обладнане приміщення, де ймовірно він і займався вирощуванням нарковмісних рослин.
На місце події для документування злочину виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці вилучили наркотики та скерують їх для дослідження експертам.
![](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/18e3b12786888d478f5d722b1db19ffc-1024x765.jpg)
Слідчі за даним фактом внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України. Оперативники наразі перевіряють фігуранта на причетність до збуту марихуани на території району.
У справі триває розслідування.
Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися