127192
13:41 14.112023

На Мукачівщині у центрі села сталася поножовщина

Події 1787

Співробітники Відділу поліції №1 Мукачівського районного управління поліції затримали жителя району, який завдав тяжкі тілесні ушкодження 38-річному чоловіку. Зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання. У справі розпочато слідство.

Вчора, 13 листопада, близько 16-ої години у центрі села Дубино, що на Мукачівщині, стався конфлікт між двома чоловіками. З місця події одного з учасників госпіталізували до лікарні з ножовим пораненням.

Співробітники місцевого райвідділу поліції та кінолог зі службовою собакою виїхали на місце події. Провівши першочергові слідчі та оперативні заходи поліцейські встановили особу зловмисника та обставини спричинення тілесних ушкоджень потерпілому.

Відомо, що між двома чоловіками, 70-річним місцевим жителем та 38-річним мешканцем села Косино, через давні неприязні відносини виникла сварка, під час якої старший з чоловіків поранив ножем молодшого.

Медики діагностували у потерпілого проникаюче ножове поранення грудної клітини.

70-річного жителя села Дубино поліцейські затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Ніж, яким зловмисник завдав поранення потерпілому, розшукав службовий собака – вівчарка Арон. Зловмисник заховав його у полі під деревом.

За фактом злочину слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України, тобто Умисне тяжке тілесне ушкодження.

Відповідно до санкції статті зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі. Досудове розслідування у справі триває.

Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне