![126599](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/whatsapp-image-2023-10-27-at-112028-1.jpeg)
На Мукачівщині затримала підозрюваного у збуті наркотиків: у фігуранта вилучили майже 2кг «товару»
Оперативники кримінальної поліції Мукачівщини затримали місцевого жителя, у помешканні якого під час обушку вилучили майже 2кг наркотичних речовин. З незаконного обігу вилучено наркотовару на майже 800 тисяч гривень. Фігуранта помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому загрожує до 10 років ув’язнення
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/whatsapp-image-2023-10-27-at-112028-1-1024x768.jpeg)
Співробітники кримінальної поліції Відділення поліції № 1 Мукачівського райуправління отримали оперативну інформацію про причетність жителя села Вільховиця до розповсюдження наркотиків у регіоні.
Після проведення ряду негласних заходів, для отримання додаткових доказів у справі, правоохоронці провели санкціонований обшук в помешканні фігуранта.
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/whatsapp-image-2023-10-27-at-112027-5.jpeg)
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/whatsapp-image-2023-10-27-at-112027-6-1024x768.jpeg)
В результаті поліцейські виявили та вилучили у зловмисника наркотик рослинного походження та порошкоподібну речовину білого й коричневого кольору. Також вилучено ЗІП-пакети та шприци, які використовувалися для пакування «товару» на дози.
Загальна вага вилученого склала майже 2 кг. За цінами «чорного» ринку така кількість наркотиків може коштувати близько 800 тисяч гривень.
Окрім цього у зловмисника вилучили набої різного маркування.
Всі речові докази досліджуватимуть експерти.
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/10/thumb-139967-800-600-0-0-auto.jpeg)
Слідчі помістили підозрюваного до ізолятора тимчасового тримання. Зараз вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Його дії слідчі кваліфікували за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, тобто Незаконне придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. За санкцією цієї статті затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наразі у справі продовжується оперативна робота для встановлення каналу постачання наркотиків та місця їх реалізації.
Інформує Відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися