118848
11:55 28.022023

На Рахівщині затримали наркоторговця

Події 5039

У місті Рахів співробітники поліції викрили місцевого жителя на розповсюдженні наркотичних речовин. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. У справі триває досудове розслідування.

Співробітники Рахівського районного відділу поліції припинили незаконну діяльність ще одного зловмисника, який займався розповсюдженням наркотиків на території району.

Оперативникам вдалося встановити час та місце чергової зустрічі 28-річного наркоторговця зі своїм клієнтом, яка відбулася на території місцевої лікарні. Поліцейські затримали зловмисника одразу ж після передачі ним наркотику рослинного походження та отримання взамін грошових коштів.

Фігуранта співробітники поліції помістили до ізолятора тимчасового тримання. Його дії в поліції кваліфікували за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, здійснений повторно. Найближчим часом затриманому слідчі повідомлять про підозру. За торгівлю наркотиками йому загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Слідство у справі триває.

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне