112855
10:43 15.092022

Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Події 2696

За добу 14 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 76 тисяч осіб та майже 19 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 39 тисяч осіб. 23 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували понад 37 тисяч осіб, близько 34 тисяч з них – громадяни України.

Оформлено 96 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 13 осіб – 10 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 3 особи затримані поза пунктами пропуску.

Крім того, ще 17 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 3 псевдостудента, 4 «інваліда», 6 осіб «непридатних до військової служби» та 1 працівника транспортної сфери з підробленим посвідченням про відрядження. Крім того, паспорта двох чоловіків містили підроблені відмітки про виїзд на постійне проживання за кордоном, ще один намагався використати підроблену копію свідоцтва про народження.

Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Тячеві турнір з боксу завершили покладанням квітів до меморіальної дошки на честь Олега Куцина
09:29
В Ужгородському музколеджі відбулася атестація випускників
09:03
У Мукачеві патрульні надали домедичну допомогу дівчині, яка намагалася завдати собі шкоди
18:28
Юні ватерполісти з Ужгорода — чемпіони України
17:30
Мукачівському історичному музею – 36
17:12
Закарпатська реформатська церква організувала семінар для вихователів дитячих садочків
16:31
Мініатюри та інфобокс з аудіогідами: в ужгородській фортеці відкрили експозицію «Замки Закарпаття»
15:14
У Вишкові відбувся табір народної музики, танцю і ремесел
14:56
«Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
13:32
У Мукачеві виявили водія, який керував з підробленим посвідченням водія, будучи у стані наркотичного спʼяніння і позбавленим права керування
13:20
Всі новини
Головне