10763
09:01 9.102016

Берегівський лісгосп відшкодує понад півмільйона за незаконну вирубку дерев

Події 2254

Прокуратура добилася стягнення понад півмільйона шкоди, заподіяної лісу незаконною рубкою дерев

1302550421_prazhevo_zhitomir_24

Під постійним контролем органів прокуратури та відповідного реагування є актуальне для нашого краю питання дотримання законодавства у сфері лісокористування.

Начальник відділу забезпечення представництва в суді Андрій Малинич, повідомив, що господарським судом Закарпатської області вкотре визнано підставними доводи та вимоги прокуратури, відтак задоволено позов в інтересах держави щодо стягнення з ДП «Берегівське ЛГ» 536 тис грн шкоди, заподіяної лісу незаконною рубкою дерев.

Екологічною інспекцією в ході перевірки встановлено, що державне підприємство при проведенні дозволеної суцільної рубки дерев на лісосіці вчинили рубку зайвих 100 дерев породи дуб, граб, ясінь та клен, які не були відведенні дозвільними документами.

Як повідомлялося раніше, акт перевірки та дії інспекції були предметом оскарження в адміністративному суді за позовом лісгоспу. Однак суди апеляційної та касаційної інстанцій погодилися з позицією прокуратури та Державної екологічної інспекції області, тим самим визнали дії Інспекції по проведенню позапланової перевірки державного лісгоспу на вимогу прокуратури правомірними, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини