На Закарпатті проводять оповіщення військовозобов’язаних-резервістів

Опубліковано: | Переглядів: 1150
 • Поділіться із друзями:

Розпорядження оповістити резервістів оперативного резерву першої черги отримали районні та міські військові комісаріати області. Йдеться про уточнення даних та проходження медичного огляду.

unnamed

Телефонні дзвінки з проханням відвідати військкомат та повістки за планом отримають і звільнені в запас військовослужбовці, які були призвані під час перших хвиль часткової мобілізації.

– Ми не хочемо сіяти паніку серед населення, тому заздалегідь інформуємо про наші дії, – зазначив тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара області полковник Петро Марко. – Ми мусимо мати інформацію про те, скільки резервістів у нас є в запасі, аби підтримувати боєздатність армії. Адже рух населення в Закарпатті дуже активний – люди постійно виїжджають за кордон, повертаються, а інформації про їх наявність на місцях часом бракує.

Крім того зараз військовими частинами Збройних Сил України проводяться планові навчання, до яких залучаються резервісти із різних областей України. Частина із оповіщених закарпатців, які мають бойовий досвід та навички, теж візьме участь у таких навчаннях. Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні.

Варто зазначити, що з початку року близько 45 тисяч українців уклали контракти на проходження військової служби, на цьому у промові під час параду до Дня Незалежності України наголосив Президент України Петро Порошенко. Це дало можливість демобілізувати 4-у та 5-у хвилі мобілізації і саме тому потреби у проведенні сьомої хвилі наразі немає, про це редакцію Новини Закарпаття – Карпатський Об’єктив інформує Закарпатський ОВК.

 

«Карпатський об’єктив»

Анонси подій

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події