98067
10:18 12.102021

На Закарпатті судитимуть директора підрядної фірми за заволодіння понад 800 тис грн

Події 2348

Закарпатською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства за фактами заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, вчиненого шляхом зловживання службовим становищем, та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, обвинувачений уклав договір підряду на виконання капітального ремонту з переплануванням 1 поверху акушерсько-гінекологічного корпусу під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги в Тячівській районній лікарні. Проєкт, вартість якого становила 10,7 млн грн, реалізовувався за рахунок державних коштів з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Експертизою підтверджено, що директор підрядної фірми за кошти авансу придбав матеріали та технічне обладнання, не передбачене проєктною документацією. Крім того, завищивши обсяги та фактичну вартість робіт шляхом внесення завідомо неправдивих даних до актів виконаних робіт, обвинувачений протиправно заволодів коштами з вказаного фонду. Як наслідок, сума завданих лікарні збитків склала 833 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу обласного Управління Служби безпеки України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне