97286
13:35 24.092021

У Великому Березному під час застілля сталася поножовщина

Події 2471

Вчора, 23 вересня, близько 23:50 до поліції Великого Березного надійшло повідомлення від медиків про те, що до них доставлено 40-річного чоловіка з тілесними ушкодженнями.

За викликом виїхала слідчо-оперативна група поліції та працівники криміналістичної лабараторії. Поліцейські швидко з‘ясували, що вказані тілесні ушкодження потерпілому спричинила його 31-річна співмешканка. Між чоловіком та жінкою, які вживали алкоголь, виникла сварка. Тоді зловмисниця схопила кухонний ніж та вдарила ним потерпілого в живіт.

З місця події слідчі вилучили ймовірне знаряддя вчинення злочину – кухонний ніж, який жінка до приїзду поліцейських встигла витерти, намагаючись приховати сліди. Також жінка встигла і змити сліди крові з підлоги.

Жінку затримали в процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України, тобто Умисне тяжке тілесне ушкодження. Затриманій загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігурантці про підозру та обрання запобіжного заходу. Слідство у справі триває.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини