16:32 7.092021
У Берегові затримали псевдомінера
Події
2937
7 вересня об 11:30 на лінію 102 надійшло повідомлення про замінування у Берегові. Згідно з заявою невідомого, було заміновано приватний будинок на вулиці Лева. На місце одразу прибули рятувальники, співробітники СБУ та поліцейські.

Псевдомінера затримали на гарячому. Підозрюваний перебував поблизу адреси, яку назвав при завідомо хибному виклику. Його мали направити до лікарні, аби перевірити на вміст наркотичних речовин у крові.
Журналістам вдалося поспілкуватись із заявником. Він повідомив, що йому з невідомого номеру надійшла інформація про замінування, після чого, як відповідальний громадянин, й вирішив викликати поліцію.
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
Директорка Берегівської філії навчального центру МСС отримала престижну відзнаку
08:30
На кордоні зі Словаччиною затримали двох іноземців, які спершу тікали від закону з Чехії, а потім і з України
19:56
Вифлеємський вогонь миру прибув до Ужгорода
19:34
Звернення 14-річної дитини про допомогу: омбудсман перевірив умови проживання родини на Великоберезнянщині
18:59
В Ужгороді відзначили початок Хануки
18:24
Жива чи штучна. Скільки коштують ялинки на Закарпатті
17:52
Закарпатські сноубордистки вийшли на старт нового сезону
16:45
«Місто»: виставка робіт закарпатських художників у Генеральному консульстві Словацької республіки
14:19
«Біблія – найвідоміша книга світу»: виставка в Ужгородському замку
13:20
Вижити за три тисячі. Квест для закарпатських пенсіонерів
12:18
Всі новини
Головне
Публікації
Жива чи штучна. Скільки коштують ялинки на Закарпатті
17:52
Закарпатські сноубордистки вийшли на старт нового сезону
16:45
Вижити за три тисячі. Квест для закарпатських пенсіонерів
12:18
Ужгородка в'яже новорічні прикраси
10:33
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
Всі Публікації
Фото
Відео