95960
11:34 26.082021

Прикордонники виявили на Тячівщині незаконний видобуток гравійно-піщаної суміші

Події 2637

Факт незаконного видобутку корисних копалин поблизу кордону виявили учора співробітники оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону.

«Камаз», що перевозив гравійно-піщану суміш оперативники зупинили неподалік від кордону, на околиці селища Солотвино. Водій вантажівки не мав при собі ані документів, що посвідчують особу, ані документів на право керування транспортним засобом, дозвільних документів на видобування корисних копалин у прикордонній смузі, чоловік теж не мав, проте зізнався, що завантажився гравійно-піщаною сумішшю на березі річки Тиса.

На місце події прикордонники викликали співробітників Нацполіції, проте водій не забажав зустрічатися із ними, та, ігноруючи законні вимоги охоронців кордону, спробував втекти. За порушення прикордонного режиму та злісну непокору на нього було складено протоколи про адмінправопорушення передбачені ст. 202 та ст. 185-10 КУпАП.

Про виявлення ознак злочину передбаченого ст. 240 ККУ «Порушення правил охорони або використання надр» направлено повідомлення до ГУ НП у Закарпатській області.

Нагадуємо, що відповідно до Закону «Про Державну прикордонну службу України» на прикордонників також покладені завдання з контролю у районах несення служби за збереженням природних ресурсів і підводної культурної та археологічної спадщини, додержанням правил промислової та іншої діяльності, охороною довкілля.

Про це повідомляє пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне