95937
17:03 25.082021

На Закарпатті розшукують зниклого хустянина

Події 5022

До поліції Хуста по допомогу звернулася місцева мешканка з проханням допомогти у пошуку її 63-річного батька – Василя Сарая. Поліцейські з’ясували, що пенсіонер ввечері, 15 серпня, вийшов з дому у невідомому напрямку та до теперішнього часу не повернувся.

Поліція наразі встановлює місцезнаходження безвісти зниклого. Водночас, поліцейські звертаються до громадян з проханням, кому відоме місце знаходження пенсіонера, повідомити на лінію 102, за тел. 098906 6077 або до найближчого відділку поліції.

Прикмети зниклого: зріст – близько 175 см, середньої тілобудови, волосся коротке сиве, має залисину. У день зникнення пенсіонер був одягнений у чорні спортивні штани, білу футболку та резинові черевики.

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Тячівської міської ради восьмого скликання
16:28
У територіальному управлінні Служби судової охорони у Закарпатській області відбулося навчальне заняття з безпеки дорожнього руху
16:07
Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
15:53
В УжНУ шукали кращі форми та практики транскордонного співробітництва в країнах Вишеградської четвірки
15:35
На Закарпатті провели перші змагання зі спортивного більярду
15:10
Фіктивний туберкульоз задля отримання інвалідності: на Закарпатті викрито масштабну корупційну схему у медичній галузі
14:37
У Карпатах – сніголавинна небезпека
14:26
Андрій Поляк щодо сайту, на якому будуть представлені регіональні програми підтримки ветеранів
14:00
Помер захисник із Берегівського району
13:47
У Берегові десятикласниця вкрала золото, бо «мала потребу в грошах»
12:51
Всі новини