95919
14:29 25.082021

На Закарпатті митники виявили неправдиві відомості щодо імпортованого товару вартістю понад 3 млн грн

Події 2645

Спільними зусиллями Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби та підпорядкованого Управління Закарпатська митниця, попереджена спроба незаконного ввезення в Україну збірного вантажу на підставі документів, що містили неправдиві відомості щодо відправника та одержувача товару, а також його вартості.

Так, відповідно до наданих до митного контролю Закарпатській митниці документів, вантаж (меблі та фурнітури до них, освітлювальні прилади, дзеркала та предмети декору) слідував від китайської компанії-продавця на адресу однієї з компаній, зареєстрованій у Донецькій області. Разом з тим, країною походження вказаних товарів зазначався Європейський Союз, що і було підтверджено (інформацією, зазначеною на маркуванні) під час митного огляду товарів.

Закарпатські митники поставили під сумнів участь китайської компанії-продавця у вказаній оборудці та ініціювали направлення запиту до митних органів Італії, з метою перевірки заявлених відомостей.

Департамент боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби у максимально стислі терміни отримав усю необхідну інформацію від італійських колег та встановив не тільки дійсних відправника та одержувача товару, але і його вартість, яка більш як у півтора рази була більшою від заявленої.

За результатами вжитих перевірочних заходів, Закарпатська митниця склала протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

Товар вартістю понад 3 млн грн вилучили.

Про це повідомляє Закарпатська митниця.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне