95410
10:59 13.082021

Масштабна ДТП на Мукачівщині: зіткнулися три легковики та вантажівка

Події 5024

На автодорозі Київ-Чоп в межах Мукачівського району трапилася дорожньо-транспортна пригода за участі чотирьох автомобілів. Внаслідок аварії травми отримали п’ятеро людей, серед них двоє малолітніх дітей. За фактом аварії слідчі поліції відкрили кримінальне провадження.

Вчора, 12 серпня, близько 19.40 до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими на трасі державного значення «Київ-Чоп» поблизу села Кольчино Мукачівського району. Аварія сталася за участі чотирьох автомобілів.

На місці події слідчо-оперативна група поліції та експерти встановили попередні обставини аварії. Відомо, що водій «Skoda Octavia», 28-річний житель села Кольчино, рухаючись у напрямку міста Мукачева під час обгону виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення із вантажним автомобілем «ДАФ». Після чого водій легковика допустив зіткнення з попутним автотранспортом «Skoda Octavia». У результаті удару, останню автівку викинуло на зустрічну смугу, де відбулося зіткнення з автомобілем «Vollkswagen Passat».

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждав водій «Vollkswagen Passat», 39-річний житель Івано-Франківщини, та двоє його пасажирів, віком 10 та 8 років. Малолітніх дітей після обстеження медиків відпущено додому. Також до медичного закладу доставлені двоє мукачівців – водій та пасажир «Skoda Octavia».

Транспортні засоби поміщені на арештмайданчик.

За фактом дорожньо-транспотрної пригоди з потерпілими слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до спричинення потерпілому тілесних ушкоджень).

Після проведення відповідних експертиз будуть встановлені всі об’єктивні обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне