95308
11:49 11.082021

У горах Закарпаття групі туристів з дітьми стало погано: їх госпіталізували

Події 3332

10 серпня о 11:30 до ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту на г. Клифа Рахівського району, погіршилося самопочуття у трьох осіб з групи туристів (28 осіб). Серед потерпілих неповнолітні мешканці Запорізької області 10, 12 та 14 років, які потребують допомогу в транспортуванні до медичного закладу.

О 13:50 туристів було знайдено, 8 осіб з групи (2 дорослих та 6 дітей) доставлено до с. Луги Рахівського району та передано працівникам екстреної медичної допомоги. Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучалось гірське пошуково-рятувальне відділення м. Рахів.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Справа з кримінальним «присмаком»: кілька тайників «позбавили» власницю і авто, і безакцизних сигарет
14:02
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк
13:57
На Закарпатті судитимуть 12 членів злочинного угруповання: арештовано майно зловмисників на майже 20 мільйонів гривень
13:33
Упродовж трьох днів - 60 пожеж в екосистемах Закарпаття
13:29
62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
12:30
Закарпатські медики стажувались в Чеській Республіці
12:09
Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей
11:47
Чемпіонат Закарпаття з футболу: огляд матчів 4-го туру
11:20
Всі новини