93523
19:41 5.072021

Вдарив пасинка ножем у живіт – підозрюваному мешканцеві Мукачівщини обрано запобіжний захід

Події 4288

Слідчий суддя Мукачівського міськрайонного суду підтримав позицію прокурора Мукачівської окружної прокуратури та постановив взяти під варту мешканця району, якого підозрюють у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень пасинку (ч. 1 ст. 121 КК України). Можливість внесення ним застави виключена.

Подія трапилася минулого тижня на Мукачівщині. Встановлено, що між чоловіками трапився побутовий конфлікт під час застілля. Підозрюваний, маючи неприязні стосунки з 27-річним сином своєї співмешканки, вдарив його ножем у живіт. Потерпілий наразі перебуває на стаціонарному лікуванні в одному з медзакладів краю.

При обранні запобіжного заходу суд врахував і те, що чоловік вже судимий раніше, востаннє – за вчинення крадіжки.

У кримінальному провадженні продовжується досудове розслідування, процесуальне керівництво здійснюють прокурори Мукачівської окружної прокуратури. Санкція інкримінованої закарпатцеві статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, інформує Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне