![91717](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2021/05/img-20210526-wa0009.jpg)
На Нижніх Воротах затримали мікроавтобус, забитий сигаретами
54 ящики сигарет виявила спільна міжвідомча група у складі військовослужбовців Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону та співробітників патрульної поліції у ході реалізації інформації наданої прикордонниками.
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2021/05/img-20210526-wa0015-1024x768.jpg)
Мікроавтобус марки «Рено», який їхав на Закарпаття, правоохоронці зупинили вчора ввечері на стаціонарному посту «Нижні Ворота». Транспортний засіб був вщерть забитий тютюновими виробами, походження яких 38-річний водій, мешканець села Клячаново Закарпатської області, пояснити не зміг. Жодних товаросупровідних документів на сигарети у чоловіка не було.
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2021/05/img-20210526-wa0008-1024x768.jpg)
Про факт виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», на адресу ГУ ДФС та ГУ Нацполіції в Закарпатській області прикордонники направили повідомлення.
Мікроавтобус з тютюновими виробами було доправлено на штрафмайданчик відділення поліції, інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися