14:04 26.052021
Закарпатські патрульні продовжують виявляти «нелегальних» перевізників
Події
2749
Інспектори спільно із працівниками Укртрансбезпеки здійснюють посилену перевірку у сфері пасажирських перевезень. Дві мобільні групи посилено працюють над виявленням “нелегальних” перевізників, які перевозять пасажирів без відповідних дозволів та погоджень контролюючих органів.
За два дні мобільні групи виявили 2-х “нелегальних” перевізників, яких одразу притягнули до відповідальності. Також охоронці порядку стежать за дотриманням водіями та пасажирами карантинних вимог та обмежень.
Впродовж цього часу на всіх порушників інспектори склали наступні адміністративні матеріали:
- 2 за ч.1 ст. 44-3 (Порушення карантину людей) КУпАП;
- 1 за ч.2 ст.121 (Керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що є переобладнаним) КУпАП;
- 1 за ч.1 ст.122 (Порушення водієм дорожнього знака) КУпАП;
- 1 за ч.1 ст.126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі посвідчення водія) КУпАП;
- 1 за ч.9 ст.133-1 (Перевезення пасажирів чи вантажів водієм, який не пройшов щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів, або перевезення без проведення передрейсового контролю технічного стану транспортних засобів) КУпАП;
- 1 за ч.2 ст.140 (Здійснення пасажирських перевезень за встановленими маршрутами руху транспортних засобів загального користування) КУпАП.
- 2 за ч.1 ст.164 (Керування транспортним засобом без відповідної ліцензії) КУпАП, передає патрульна поліція Закарпатської області.
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
«Дослідження та реставрація як форма збереження культурної спадщини»: конференція
17:33
«Подорож до Відня» - концерт Академічного симфонічного оркестру уже цієї неділі
17:11
Зимову казку з вати створює Валерія Мадяр
16:49
В Ужгороді фінішував чемпіонат України більярду серед дорослих
16:27
На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину
16:06
Благодійна акція в Угорщині на підтримку закарпатських дітей
15:45
На Закарпатті під час купівлі будівлі для ЦНАПу завищили вартість на понад 600 тисяч гривень
15:24
Закарпатська митниця: цьогоріч збільшилося ввезення електромобілів
15:02
На Закарпатті прикордонники вилучили контрафактні сигарети на 300 тисяч гривень
14:49
На засіданні Закарпатської обласної ради вшанували загиблих захисників
14:40
Всі новини
Головне
Публікації
Зимову казку з вати створює Валерія Мадяр
16:49
У Великій Доброні відбулася заключна гастрономічна майстерня проєкту «Смаки і традиції»
12:11
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі Публікації
Фото
Відео




