91391
10:02 19.052021

На Ужгородщині затримали рецидивістку за продаж зброї та боєприпасів

Події 3973

Вчора, 18 травня, неподалік обласного центру поліцейські Ужгородщини провели спецоперацію по затриманню раніше судимої зловмисниці.

За оперативною інформацією жінка причетна до збуту бойової зброї. Так, в ході контролю за вчиненням злочину, поліцейські затримали фігурантку «на гарячому». Вона саме передала клієнтові незаконний товар та отримала взамін грошові кошти.

На місці події слідчі вилучили одну гранату РГД-5 та понад двадцять патронів калібром 5,45 до автоматичної зброї. Небезпечні предмети буде скеровано експерту для дослідження.

Зловмисницю затримали в порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Відомо, що остання вже раніше притягалася до кримінальної відповідальності за скоєння аналогічного злочину та відбувала покарання в місцях позбавлення волі.

Зараз слідчі інкримінують підозрюваній ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України, тобто незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами. Оперативники наразі встановлюють походження зброї.

Затриманій загрожує до семи років позбавлення волі, передає поліція Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне