90887
17:40 8.052021

Покладання квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося в Ужгороді

Події 3630

Минуло 76 років відтоді, коли скінчились найкровопролитніші бої у історії, але ми і понині згадуємо тих, хто поклав життя заради свободи, вшанувуємо їх пам’ять.

8 травня в Ужгороді відбулись урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та 76-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Згадати пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, хто віддав своє життя за свободу та незалежність нашої країни прийшли керівництво області,  представники оперативно-рятувальної служби, правоохоронні структури, військові, представники ветеранських організацій, волонтери та жителі міста.

Вже за традицією спочатку покладання вінків та квітів відбулися у підніжжя пам’ятника “Україна – визволителям”, що на українсько-словацькому кордоні та до пам’ятника “Добровольцям Закарпаття – учасникам другої світової війни”.

Завершилося дійство біля Вічного вогню на Меморіальному комплексі “Пагорб Слави”. У пам’ять полеглих героїв Другої світової війни і нинішніх борців за свободу та незалежність нашої держави пролунав  Дзвін перемоги, який є частиною проєкту меморіальних символів, інформує ГУ ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді відбулися змагання з гандболу
17:20
Відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Тячівської міської ради восьмого скликання
16:28
У територіальному управлінні Служби судової охорони у Закарпатській області відбулося навчальне заняття з безпеки дорожнього руху
16:07
Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
15:53
В УжНУ шукали кращі форми та практики транскордонного співробітництва в країнах Вишеградської четвірки
15:35
На Закарпатті провели перші змагання зі спортивного більярду
15:10
Фіктивний туберкульоз задля отримання інвалідності: на Закарпатті викрито масштабну корупційну схему у медичній галузі
14:37
У Карпатах – сніголавинна небезпека
14:26
Андрій Поляк щодо сайту, на якому будуть представлені регіональні програми підтримки ветеранів
14:00
Помер захисник із Берегівського району
13:47
Всі новини