90764
11:47 6.052021

У Рахові поліцейські затримали жінку, причетну до вбивства свого чоловіка

Події 4188

Поліцейські Рахова розслідують справу щодо смерті 53-річного жителя райцентру. Повідомлення про подію надійшло до поліції 5 травня, близько 22:00. За словами заявника, до нього звернулася сусідка, яка розповіла, що у власній квартирі, виявила свого чоловіка в крові.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, працівники якої встановили, що на тілі померлого наявні ознаки насильницької смерті, а саме ножові поранення. Провівши всі невідкладні слідчі дії, співробітники поліції встановили, що до вбивства потерпілого причетна його 49-річна дружина.

З‘ясувалося, що між подружжям під час розпивання алкогольних напоїв виникла сварка, і тоді жінка схопила ножа та вдарила ним чоловіка в живіт.

Внаслідок спричиненої травми, останній помер у реанімаційному відділенні місцевої лікарні.

За фактом умисного вбивства слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 Кримінального кодексу України.

Наразі фігурантку затримано у порядку статті 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

За скоєне жінці загрожує до 15 років позбавлення волі, передає головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Лісову пожежу неподалік Воловця – локалізували
13:07
Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав нацпарк на Закарпатті відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
12:51
Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жительці Рокосова
12:28
Міжнародна науково-практична конференція до 90-річчя від дня народження Миколи Мушинки
12:05
Завтра, 8 травня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Ференсом
11:46
На Закарпатті викрили схему поборів за працевлаштування до державної установи: підозру отримав посадовець Держекоінспекції
11:22
Юний берегівчанин повернувся з Чемпіонату світу з хортингу із золотою та срібною медалями
11:06
IV Міжнародний конгрес координаційної платформи «ВзаємоДія»
10:50
Боротьба з лісовою пожежею на Мукачівщині триває
10:35
На Закарпатті забезпечено відшкодування до бюджету понад 9,4 млн грн податків, несплачених забудовником житлового комплексу
10:18
Всі новини